Dziudistų medaliai jaunučių žaidynėse ir tarptautiniame turnyre Vilniuje

Gargždų sporto mokyklos jaunieji dziudistai 2018 m. rugsėjo 22–23 d. dalyvavo jaunučių finalinėse žaidynėse Jurbarke ir tarptautiniame dziudo turnyre Vilniuje. Ypač įspūdingas renginys buvo Vilniuje. Jame dalyvavo apie 500 sportininkų iš devynių pasaulio valstybių – dziudo tradicijomis pasižyminčios komandos iš Prancūzijos, Gruzijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Graikijos, taip pat mūsų kaimynai latviai, estai ir lenkai. Neblogai šiame turnyre kovojo mūsų rajono auklėtinis Ignas Puškorius. Ypač įspūdinga kova vyko su Graikijos atstovu, kuris visas kovas laimėjo aiškia persvara, bet Ignas nepabūgo Graikijos giganto ir kovą pradėjo drąsiai. Mūsų atletas padarė gerą veiksmą ir vedė kovą. Priešininkas dėjo daug pastangų, tačiau Ignas atremdavo visas atakas ir pats bandė galutinai įveikti savo varžovą. Bet, deja, pačioje kovos pabaigoje Ignas padarė klaidą, praleido veiksmą ir turėjo pripažinti priešininko pranašumą. Tad Ignas turėjo tenkintis trečia vieta ir bronzos medaliu. Kita mūsų kovotoja Audra Norvilaitė Jurbarke taip pat pasipuošė bronzos medaliu. Dabar Jono Tilviko auklėtiniai ruošiasi sambo jaunučių žaidynėms, kur tikisi parvežti dar ne vieną medalį.

Komentarai

Skip to content