Dziudistų medaliai iš Panevėžio

Panevėžyje vyko tarptautinis dziudo jaunių ir jaunučių turnyras. Į šį kasmetinį renginį susirinko jaunieji dziudistai iš visų Lietuvos miestų ir rajonų, taip pat svečiai iš Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos. Klaipėdos rajonui atstovavo Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Jono Tilviko. Geriausiai iš mūsiškių kovojo sunkiasvoris Ignas Puškorius. Mūsų atletas iki finalo kovojo puikiai, įveikė visus savo priešininkus ir pateko į finalą. Tačiau lemiamoje kovoje Ignas padarė klaidą. Nors kovos pradžia su Alytaus kovotoju buvo gera, Ignas padarė efektingą veiksmą ir vedė kovoje dėl čempiono vardo. Tačiau vėliau pats praleido veiksmą ir pergalė atiteko jo varžovui. Tad Ignas pasipuošė sidabro medaliu. Trečiąją vietą iškovojo Justas Viskontas svorio kategorijoje iki 78 kilogramų ir Dominykas Poška svorio kategorija iki 46 kilogramų.

Mūsų jaunieji kovotojai Ignas Puškorius ir Justas Viskontas anksčiau buvo iškovoję Lietuvos sambo savo amžiaus grupėje čempionų vardus ir pateko į Lietuvos kadetų rinktinę, kuri vyko į Europos kadetų čempionatą Poreče (Kroatija). Abu mūsų kovotojai gruodžio 1–4 dienomis dalyvavo šiame Europos čempionate, bet pasiekti svarių pergalių jiems nepavyko – pritrūko patirties tokio lygio varžybose.

Komentarai

Skip to content