Doviliškiai antri Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių stalo teniso finalinėse varžybose

Kovo 24 dieną Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių stalo teniso finalinės varžybos. Tarpzoninėse varžybose dalyvavo 50 komandų, o finalinėse varžybose teisę dalyvauti iškovojo po šešias mergaičių ir berniukų komandas, tarp kurių pateko ir Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinės mokyklos berniukai. Doviliškiai varžėsi su Kelmės r. Pakražančio gimnazija, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija, Kauno r. Domeikavos gimnazija, Prienų r. Skriaudžių pagrindine mokykla bei Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūnės mokykla.

Visos mokyklos rungėsi rato sistema, todėl teko sužaisti su kiekviena komanda. Po labai atkaklių ir iki pat vakaro trukusių kovų Dovilų pagrindinės mokyklos auklėtiniai nusileido tik Mickūnų gimnazijos komandai rezultatu 1:3 ir džiaugėsi antrąją vieta kaip ir praėjusiais metais. Berniukai buvo apdovanoti taure, medaliais, diplomais, Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais bei kamuolių rinkiniu. Komandą sudarė: Airidas Skirsgilas, Laimonas Baškys, Kristupas Elvikis ir Deinas Cirtautas.

Po komandinių varžybų taip pat įvyko ir asmeninės varžybos, kuriose dalyvavo 22 mokiniai. Praėjusiais metais čempionu tapęs Airidas Skirsgilas, šiemet suklupo pusfinalyje, tačiau kovoje dėl trečiosios vietos užtikrintai rezultatu 3:0 įveikė savo priešininką iš Mickūnų gimnazijos ir buvo apdovanotas trečiąja vieta. Airidas pripažino, jog norėjo pakartoti praėjusių metų pasiekimą, o nepavykus to padaryti, pasižadėjo dar rimčiau treniruotis ir tai įgyvendinti kitais metais.

Sveikiname ir džiaugiamės Dovilų pagrindinės mokyklos auklėtinių  sėkme Lietuvos mokyklų žaidynėse.

Komentarai

Skip to content