Birželio 2 d. Gargžduose vyko sunkiosios atletikos turnyras

Birželio 2 d. Gargžduose vyko sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Gargždų miesto jubiliejiniam 765-ajam gimtadieniui paminėti. 

Sunkiosios atletikos varžybas organizavo Gargždų sporto mokykla, BĮ Sporto centras bei sporto klubas „Samsonas“. Į šias varžybas susirinko 60 sportininkų iš Plungės, Kretingos, Degaičių, Telšių, Gargždų. Sportininkai varžėsi iki 15 m. amžiaus grupėje. Daugiausia apdovanojimų iškovojo Gargždų SM auklėtiniai, treniruojami D. Mačiūtės ir E. Šauklio. Nugalėtojais tapo: I. Mažeika (svorio kat. iki 35 kg), Nojus Brazdeikis (svorio kat. iki 45 kg), Rapolas Skurdenis (svorio kat. iki 65 kg), Erlandas Eglynas (svorio kat. iki 85 kg). Antras vietas iškovojo: K. Strakšys (svorio kat. iki 75 kg), J. Juknys (svorio kat. +95 kg). Trečią vietą laimėjo A. Kralikas (svorio kat. iki 75 kg).
Merginų tarpe nepralenkiamos buvo BĮ Sporto centro auklėtinės: D. Mačiūtė (svorio kat. iki 65 kg), L. Jakaitė (svorio kat. iki 70 kg), R. Lisinskaitė (svorio kat. 75 kg) ir Gabrielė Čeliauskaitė (svorio kat. +75 kg). Antras vietas iškovojo: D. Saudargaitė (svorio kat. iki 75 kg), R. Vaičekauskaitė (svorio kat. iki 55 kg). Trečias vietas laimėjo: K. Basova (svorio kat. iki 55 kg) ir I. Vilkaitė (svorio kat. iki 65 kg).

Komentarai

Skip to content