Andrius Dėringis – tarptautinio sambo turnyro prizininkas

2018 m. gruodžio 14–15 d. Vilniuje vyko tarptautinis sambo turnyras, skirtas pirmojo Lietuvos sambo federacijos prezidento Pranciškaus Eigmino atminimui. Jame dalyvavo dešimties šalių atstovai. Ant kilimo varžėsi sambistai iš Izraelio, Olandijos, Belgijos, Lenkijos, Moldovos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir kovotojai iš visų Lietuvos miestų. Pagirtinai ant sambo kilimo kovojo Gargždų sporto mokyklos trenerio Jono Tilviko auklėtinis Andrius Dėringis. Iki pusfinalio mūsų atletas įveikė ne vieną pajėgų varžovą. Tai teikė vilčių, kad Andrius iškops į finalą. Bet, deja, kovoje dėl išėjimo į finalą jis turėjo pripažinti kovotojo iš Lenkijos pranašumą. Beje, Andriaus varžovas – Lenkijos jaunučių dziudo čempionas. Tai labai pajėgus varžovas, ir jis tapo šių varžybų nugalėtoju. O Andrius iškovojo bronzos medalį ir buvo apdovanotas vertingais prizais.

Komentarai

Skip to content