Tenisas

Teniso varžybos, skirtos Gargždų sporto mokyklos jubiliejui paminėti

Š. m. gruodžio 15 d. Sporto mokyklos 45 metų sukakčiai paminėti ivyko vaikų teniso varžybos. Jauniausių vaikų grupėje 1 vietą iškovojo Ieva Jackevičiutė. 2 liko Kotryna Jaisilionytė. 3 vieta atiteko Dianai Daugėlaitei. Vyresniųjų vaikų grupėje nugalėtoja tapo Aušra Kralikaitė, 2 vieta atitekto Mantui Šunbarauskui, 3 vieta – Feliksui Uktveriui. Vaikai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Teniso varžybos, skirtos Gargždų miesto gimtadieniui

„Kranto“ pagrindinės mokyklos teniso kortuose vyko ir vaikų bei paauglių teniso varzybos, skirtos Gargždų miesto 760-osioms metinėms pažymėti. Šiame turnyre varžėsi 25 vaikai (8–16 m) iš Klaipėdos ir Gargždų. Varžybos vyko vieneto, dvejeto ir mišraus dvejeto sistema. Vyresniųjų grupėje stipresni buvo klaipėdiečiai, mažiausiųjų grupėje geriausiai pasirodė gargždiškės – Deira Gruzdytė, Austėja Kausteklytė, Aušra Kralikaitė. Tačiau komandinėse varzybose buvo stipresnės klaipėdietės. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

Teniso turnyras Klaipėdoje

Š. m. gegužės 4 d. Klaipėdoje vyko vaikų, gim. 1995 m. ir jaunesnių, teniso dvejeto varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė ir Klaipėdos r. vaikų ir jaunių sporto mokyklos auklėtiniai. Dovydas Litvinas ir Raimedas Simutis, treniruojami Jolantos Romančikienės, šiame turnyre užėmė pirmąsias vietas, antrosios ir trečiosios vietos atiteko klaipėdiečiams.
Artimiausias turnyras vyks birželio pradžioje Gargždų teniso kortuose. Savo jėgas išbandyti galės ir jauniausi Sporto mokyklos tenisininkai.

Teniso treniruojamą vaikų grupę sudaro 14 vaikų. Pagal amžių yra du pogrupiai: mažiukai 7–12 metų ir vyresniųjų amžiaus grupė 12–16 metų. Treniruotės rudens-žiemos sezonu vyksta „Kranto“ pagr. mokyklos sporto saleje, nuo gegužės mėnesio treniruojamasi teniso aikštelėje, kuri yra šalia „Kranto“ pagr. mokyklos. Vaikai, norintys išbandyti pažaisti tenisą,visada gali kreiptis į trenerę Jolantą Romančikienę, tel.8 615 12890. Šiuo metu saleje vaikai tobulina ir daug dėmesio skiria technikai ir bendram fiziniam pasiruošimui, susipažįsta su teniso žaidimo taisyklėmis. Savo jėgas varžybose išbandome vasarą, kadangi turime tam pritaikytą sporto bazę. Kam patinka tenisas, kviečiame ir laukiame visų prisijungti prie mūsų komandos.