Tinklinis

Baigiantis metams visada norisi apžvelgti praėjusius ir juos įvertinti. Šįkart norėtųsi pristatyti vieną iš Gargždų sporto mokykloje kultivuojamų sporto šakų – tinklinį. Jis Gargždų sporto mokykloje įkurtas 2014 m. vasario mėn. Jaunas tinklinio treneris Deividas Žukauskas subūrė pirmąją mergaičių grupę, kuri 3 metus mokėsi tinklinio žaidimo subtilybių. Treneriui išvykus, merginų komandą pradėjo treniruoti vaikino mama Jolanta Žukauskienė. Nuo 2017 m. spalio mėnesio suformuota dar viena (2006–2007 m. gim.) mergaičių grupė.
Vyresnės merginos lapkričio 2 dieną startavo 2017–2018 m. Lietuvos jaunimo U20 merginų tinklinio čempionate. Jame dalyvavo 15 Lietuvos sporto mokyklų, sporto klubų ir kitų organizacijų tinklinio merginų komandų.
Gargždų sporto mokyklos ugdytinės I ture Šiauliuose susitiko su gilias tinklinio tradicijas turinčia Šiaulių komanda. Varžybos baigėsi 3:0 šeimininkių pergale. Žaidžiant su Pagėgių komanda, Gargždų sporto mokyklos merginos džiaugėsi rezultatu 3:0.
II turas vyko Kauno sporto mokykloje. Mūsų merginos varžėsi su Jonavos bei šeimininkių komandomis. Gruodžio 16 d. II turo varžybos tęsėsi Gargžduose. Sporto centro salėje Gargždų komanda susitiko su Raseinių bei Palangos komandomis. Gargždų sporto mokyklos merginų varžovės tinklinio aikštelėje susitiko ir su Pagėgių sporto mokyklos ugdytinėmis, kurioms, kaip ir šeimininkėms, nepavyko iškovoti pergalės. Nors varžovių nugalėti nepavyko, tačiau trenerė džiaugiasi merginų pažanga tinklinio aikštelėje.
Sausio mėnesio pirmą savaitgalį merginos Kaune susitiks su Alytaus, Marijampolės, Vilniaus rajono ir Tauragės komandomis.
Mūsų tinklininkės dalyvauja ne tik čempionate, bet ir įvairiuose draugiškuose turnyruose.
Gargždų sporto mokyklai atstovauja tinklininkės: Egidija Pociūtė, Iveta Pociūtė, Ieva Žemgulytė, Ieva Bradauskaitė, Greta Andrejauskaitė, Evelina Lengvinaitė, Evelina Katkutė, Ugnė Kuprytė, Greta Laurinavičiūtė. Nuo sausio mėnesio komandoje žais ir Monika Asnauskaitė.