Graikų-romėnų imtynės

Gargždų SM imtynininkas liko antras

Š. m. vasario 16 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių imtynių čempionatas (2001–2004 m. gim.). Svorio kategorijoje iki 48 kg. dalyvavo devyni sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų, tame tarpe ir Gargždų sporto mokyklos graikų-romėnų imtynių auklėtinis Lukas Dvarionas (treneris E. Gikaras). Laimėjęs dvi kovas anksčiau laiko ryškia taškų persvara, finale lygiavertėje kovoje teko pripažinti pranašumą varžovo iš Vilniaus miesto. Užimta 2 vieta aukšto lygio varžybose rodo gerą sportininko pasiruošimą ir ateityje tikimasi gerų rezultatų.

Gargždų imtynininkai iš turnyro grįžo su medaliais

Š. m. gruodžio 16 d. Kuršėnuose vyko tarptautinis kalėdinis graikų-romėnų imtynių turnyras, kuriame dalyvavo gausus būrys sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei Latvijos. Gargždų komandos atstovai (treneris Egidijus Gikaras) dalyvavo keturiose svorio kategorijose pagal amžių grupes. Savo svorio kategorijose nenugalimi buvo jaunieji Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai: Julius Gikaras ir Lukas Dvarionas. Jie tapo turnyro čempionais. Justas Jonikavičius, laimėjęs tris kovas, tačiau nusileidęs Latvijos atstovui, užėmė III vietą. Mažiau turintis varžybinės patirties Saulius Astrauskas liko be apdovanojimo. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti kalėdinėmis dovanėlėmis ir gera nuotaika.

2017 m. gegužės 6 dieną vyko atviras Klaipėdos miesto graikų-romėnų imtynių turnyras (gim. 2007 m. ir jaunesnių). Varžybose dalyvavo komandos iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų bei Latvijos (apie 160 dalyvių). Gargždų sporto mokyklos vaikai, treniruojami E. Gikaro, J. Gikaras (35 kg) ir V. Umbražiūnas (41 kg) užėmė trečiąsias vietas. Reikia pasidžiaugti, kad nors ir neseniai Gargždų SM atsirado ši sporto šaka, bet jaunieji imtynininkai jau kovoja dėl aukštų apdovanojimų. Vaikų dalyvavimą sportinėje veikloje galima matyti facebook ,,Imtynės Gargždai“.

Graikų-romėnų imtynės jau duoda rezultatų

Š. m. kovo 24 d. Troškūnuose (Anykščių r.) vyko tradicinis tarptautinis Ričardo Deksnio vardo graikų-romėnų imtynių turnyras. Į varžybas suvažiavo didelis jaunųjų imtynininkų būrys. Dėl apdovanojimų varžėsi vaikai, jaunučiai, jauniai. Turnyre dalyvavo Gargždų sporto mokyklos graikų-romėnų jaunieji imtynininkai vaikų grupėje Julius Gikaras (27 kg) ir Justas Jonikavičius (30 kg) pelnė sidabro medalius, o Domantas Mikšys (30 kg) iškovojo trečią vietą (mokytojas E. Gikaras). Kitiems jauniesiems Gargždų imtynininkams teko patirti pergalės džiaugsmą ir pralaimėjimo nusivylimą.

Malonu pasidžiaugti, kad neseniai pradėta kultivuoti nauja sporto šaka Gargžduose jau duoda gerų rezultatų.