Graikų-romėnų imtynės

2017 m. gegužės 6 dieną vyko atviras Klaipėdos miesto graikų-romėnų imtynių turnyras (gim. 2007 m. ir jaunesnių). Varžybose dalyvavo komandos iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų bei Latvijos (apie 160 dalyvių). Gargždų sporto mokyklos vaikai, treniruojami E. Gikaro, J. Gikaras (35 kg) ir V. Umbražiūnas (41 kg) užėmė trečiąsias vietas. Reikia pasidžiaugti, kad nors ir neseniai Gargždų SM atsirado ši sporto šaka, bet jaunieji imtynininkai jau kovoja dėl aukštų apdovanojimų. Vaikų dalyvavimą sportinėje veikloje galima matyti facebook ,,Imtynės Gargždai“.

Graikų-romėnų imtynės jau duoda rezultatų

Š. m. kovo 24 d. Troškūnuose (Anykščių r.) vyko tradicinis tarptautinis Ričardo Deksnio vardo graikų-romėnų imtynių turnyras. Į varžybas suvažiavo didelis jaunųjų imtynininkų būrys. Dėl apdovanojimų varžėsi vaikai, jaunučiai, jauniai. Turnyre dalyvavo Gargždų sporto mokyklos graikų-romėnų jaunieji imtynininkai vaikų grupėje Julius Gikaras (27 kg) ir Justas Jonikavičius (30 kg) pelnė sidabro medalius, o Domantas Mikšys (30 kg) iškovojo trečią vietą (mokytojas E. Gikaras). Kitiems jauniesiems Gargždų imtynininkams teko patirti pergalės džiaugsmą ir pralaimėjimo nusivylimą.

Malonu pasidžiaugti, kad neseniai pradėta kultivuoti nauja sporto šaka Gargžduose jau duoda gerų rezultatų.